Wrestling Fantasy League
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Wrestling Fantasy League

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס

Go down 
4 posters
מחברהודעה
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס Empty
הודעהנושא: קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס   קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס Empty2/8/2015, 05:53

רשימת חוקים:

* הקרב ייערך ביום שישי בשעה 3 בצהריים. עליכם להיות מחוברים לצ'ט של הפורום בשעה הזאת. במידה ויש לכם בעיה להגיע לקרב שלכם באותו יום, עליכם האחריות לתאם איתי ועם שאר המשתתפים בקרב שלכם זמן נוח לביצוע הקרב.
* הפרומואים חייבים להיות לפני הקרב.
* אסור לבצע יותר מפרומו אחד ברצף.
*  בזמן קרב, כל אחד רשאי לשלוח רק הודעה אחת בין מהלך שאני קובע. מספר הפעולות שאתם יכולים לרשום לא מוגבל, רק תקחו בחשבון שככל שתבצעו יותר כך הסיכויים שתצליחו לבצע אותם ייקטנו.
* מי שישלח בקרבות הודעות ספאם יפסיד טכנית. בנוסף, כל תלונה, איום, או קללה על תוצאות הקרבות או כלפי המשתתפים האחרים עלולה לגרום לעונשים ואפילו לסילוק מהארגון, בהתאם לשיקולים שלי.
* בין פעולה לפעולה, אם מישהו יגיב לאט מדי פשוט לא נחכה לתגובה שלו. קרב לא אמור לקחת יותר מ30-40 דק', אף אחד לא ירצה שזה יימרח למעל שעה רק בגלל שמישהו עסוק בדברים אחרים תוך כדי.
* בביצוע הפרומואים ניתן להשתמש בדברים שקרו בWWE כדי להלל את עצמכם או לרדת על היריבים שלכם, אך רק בתנאי שעברו שבועיים מאותו אירוע\פרק. סעיף זה הוא למען מניעת ספוילרים.
* בביצוע הפרומואים אסור להשתמש בדמות של מישהו אחר. אסור לדבר בשמה, אסור להתנהג בשמה, וכמובן שאסור לריב איתה. הפרומואים צריכים להיות נקיים מבחינתכם, כל שאר הדבר שקורים מסביב הם דברים שאני מוסיף במידת הצורך. כמובן שמותר להשתמש בקהל ובתגובותיו.
* ביצוע הפרומואים הם בעברית בלבד. מותר להשתמש בשפה אחרת רק במצב שאתם מצטטים משפט מוכר מעולם ההיאבקות, שמבינים אותו רק באנגלית (או שפה אחרת) או נשמע רע מדי בעברית.

* CM פאנק צריך לבצע פרומו אחד על עצמו.
* קווין סטין צריך לבצע פרומו אחד, מטרת הפרומו היא לרדת על CM פאנק.
* דה פינישס צריך לבצע פרומו אחד על עצמו.
חזרה למעלה Go down
siv96an
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
siv96an

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס   קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס Empty2/8/2015, 12:18

*על המסך*
דה פינישיס Twisted Evil
האיש בעל המוות
האיש שהשטן מפחד
האיש שאתם לא רוצים להיות איתו על הבמה
והוא מגיע!!!!!
ואף אחד לא יעצור אותו מלזכות באליפות

דה פינישיס לא מפחד
דה פינישיס מביא איתו את המוות והכאב
מי שנכנס איתו לבמה מסיים את הקריירה שלו
זהירות דה פינישיס הגיע לקחת את האליפות

*מוזיקה שקטה האורות נכבים*
דה פינישיס נכנס עם גלימה שחורה שעל גב הגלימה מצויר גולגולת ומתחת רשום ״the finishir is her"
דה פינישיס כורע ברך המוזיקה מופסקת ואז דה פינישיס קופץ מעיף את הגלימה ויש זיקוקים בצבע אדום ואז דה פינישיס מתקדם לבמה עם מוזיקה שקטה ומלחיצה עולה לבמה מרים ידיים ואז מצביע על המתמודדים האחרים ועושה בוז ומעביר את היד בגרון *סימן אתם הולכים למות*
חזרה למעלה Go down
Kevin Steen
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
Kevin Steen

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס   קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס Empty2/9/2015, 11:03

*כל האורות באולם כבו ואחרי כמה שניות של שקט נשמעת מוזיקה ועל המסך מופיע כל חלקי ההארדקור של סטין*
הקהל מגיב פופים חזקים מאוד. קווין סטין יוצא אל הרמפה ובעקבות כך הפופ התחזק  עד שלא שומעים את המוזיקה של סטין. סטין נעמד על הרמפה למשך כמה שניות, על פניו מרוח חיוך שחצני. סטין מתקדם אל הזירה, לבוש בחולצה שחורה שעליה כיתוב לבן - Fight Me. סטין מטפס על הטורנבקל וצועק - Mr. Wrestling. בלי הקדמות מיותרות, הוא תופס מיקרופון ומתחיל לדבר :
" ערב טוב WFL !  * הקהל בפופים לשמיעת השם של הארגון שלהם * אה רגע, תנו לי לתקן – ערב טוב, הארגון עם הקהל הגרוע בעולםםםם ! * הקהל בהיטים חזקים ועל פניו של סטין מרוח חיוך מאוזן לאוזן * לכל הטיפשים שלא מכירים אותי. השם שלי הוא קווין סטין. במהלך השנים, הודבק לי הכינוי מר. היאבקות. אין פלא שהוענק לי כינוי זה. אני הבסתי כל מתאבק בכל ארגון אפשרי.ROH, PWG, בכל ארגון אני נחשב לאגדה  ! * הבעת הפנים של סטין הפכת לרצינית בעקבות ההיטים מקהל * אתם יכולים לצרוח בווווו כמו ילדים קטנים, אבל שום דבר לא ישנה את העובדה שאני המתאבק הכי טוב בכל הזמנים !אפילו יותר טוב מהמתאבק שקורא לעצמו The Best In The World כפי שאתם יודעים אני נמצא בקרב  שבו משתתף c.m suck שהוא לא ראוי לקרב עם אחד כמוני. כפי שראיתי, ונראה לי שגם אתם איך פאנק הפסיד בכל הקרבות הגדולים בקריירה שלו כמו ההפסד לאנדרטייקר, ההפסד במאני אין דה בנק, ההפסד לחיה ברוק לסנר, ההפסד המביך להיימן שהיו לו 2 ידיים קשורות מאחורי הגב *סטין מתחיל לצחוק* אפילו בראמבל הוא הפסיד וכמו סמרטוט נשבר על השולחן שדרנים אבל השיא זה העזיבה שלו באמצע החוזה עם הWWE *הקהל בהיטים חזקים לאורך כל הקטע של ההשפלה* אני יכול לשאול אותכם שאלה?*הקהל בצ'אנטים של YES* השאלה שלי היא כזאת איך אתם יודעים שפאנק לא יחשוב שוב רק על עצמו וינטוש גם אותכם ויעזוב בגלל שהוא לא מצליח לנצח? האא?*הקהל מתחיל שוב בהיטים* יש לי דבר אחד להגיד והוא שאחרי כל מה שעברתי *סטין עם פרצוף רציני* אני הוא מר. האבקות ואף אחד לא מתקרב ליכולות שלי אני הולך להשמיד את היריבים שלי ואת כל מי שעומד בדרכי בדרך לאליפות WFL שתוגן בצ'אמבר , השם של הוא קווין סטין והשם הזה ייחרט לכם במוח לעוד הרבההה מאודד זמן !"

*סטין עוזב לבאקטג' עם חיוך זדוני כשכל הקהל צועק בווו*
חזרה למעלה Go down
CM_PUNK
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
CM_PUNK

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס   קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס Empty2/10/2015, 22:24

על המסך מהבהבת תמונה של פאנק
רואים מהלכים של מקרבים גדולים בקריירה שלו.

כאשר ברקע נשמע:
השתתפתי בקרבות עם המתאבקים הגדולים ביותר, התחלתי להתאבק כבר לפני 16 שנה.
אומנתי והתאמנתי עם המנוסים ביותר.
בנוסף, לא כמו כולכם אף פעם לא השתמשתי בסמים או שתיתי אלכוהול.
אני יכול להרחיב עוד לסיבות למה אני הטוב בעולם, אבל אני מעדיף שלא תירדמו.
כי קווין סטין והפינישס יזכו לשינה עמוקה בקרב הקרוב.
חזרה למעלה Go down

קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1