Wrestling Fantasy League
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Wrestling Fantasy League

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

WFL עונה 1 פרק 1 - קארד

Go down 
2 posters
מחברהודעה
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

WFL עונה 1 פרק 1 - קארד Empty
הודעהנושא: WFL עונה 1 פרק 1 - קארד   WFL עונה 1 פרק 1 - קארד Empty2/8/2015, 05:50

ברוכים הבאים לפתיחת המשחק, אני רוצה קודם כל לאחל לכל המשתתפים הצלחה וכמובן הנאה.
מומלץ להשתדל להיכנס לעיתים קרובות לפורום, כדי להתעדכן במה שקורה וכדי לקרוא את הפרומואים של המתאבקים האחרים. זה יגרום לכם להכיר את הדמויות ואת האנשים שאתם מתמודדים מולם בצורה טובה יותר.
שימו לב לחוקים של הפרומואים. אסור לעשות פרומו באנגלית, מלבד "משפטי מחץ" של מתאבקים, או דברים ספציפים שאפשר להבין רק באנגלית. בנוסף, שימו לב שאני מבקש ממכם לעשות פרומו. לא כל אחד צריך לעשות רק מי שאני כותב בנושא של הקרב שלכם.
דבר אחרון, מי שלא אישר השתתפות לא יופיע בפרק כמובן. יש למי שלא מופיע בפרק אפשרות לדבר איתי בפרטי כדי שאוסיף אותו לתוכנית הבאה. במידה ואותו אחד לא יעשה זאת אני פשוט אבין שהוא ויתר על השתתפותו במשחק.

הקארד:

קווין סטין נגד CM פאנק נגד דה פינישס. סטיפולציה - המנצח נכנס לאלמניישן צ'אמבר בBreakout על אליפות הWFL.
ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון. סטיפולציה - המנצח נכנס לאלמניישן צ'אמבר בBreakout על אליפות הWFL.
רנדי אורטון וברוק לסנר נגד ג'ון סינה והברזרקר. סטיפולציה - הזוג המנצח נכנס לאלמניישן צ'אמבר בBreakout על אליפות הWFL.
חזרה למעלה Go down
siv96an
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
siv96an

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: WFL עונה 1 פרק 1 - קארד   WFL עונה 1 פרק 1 - קארד Empty2/8/2015, 10:49

*על המסך*
דה פינישיס Twisted Evil
האיש בעל המוות
האיש שהשטן מפחד
האיש שאתם לא רוצים להיות איתו על הבמה
והוא מגיע!!!!!
ואף אחד לא יעצור אותו מלזכות באליפות

דה פינישיס לא מפחד
דה פינישיס מביא איתו את המוות והכאב
מי שנכנס איתו לבמה מסיים את הקריירה שלו
זהירות דה פינישיס הגיע לקחת את האליפות

*מוזיקה שקטה האורות נכבים*
דה פינישיס נכנס עם גלימה שחורה שעל גב הגלימה מצויר גולגולת ומתחת רשום ״the finishir is her"
דה פינישיס כורע ברך המוזיקה מופסקת ואז דה פינישיס קופץ מעיף את הגלימה ויש זיקוקים בצבע אדום ואז דה פינישיס מתקדם לבמה עם מוזיקה שקטה ומלחיצה עולה לבמה מרים ידיים ואז מצביע על המתמודדים האחרים ועושה בוז ומעביר את היד בגרון *סימן אתם הולכים למות*
חזרה למעלה Go down
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

הודעהנושא: Re: WFL עונה 1 פרק 1 - קארד   WFL עונה 1 פרק 1 - קארד Empty2/8/2015, 12:10

הפרומואים לא כאן, אלא בנושאים של הקרבות שלכם.
חזרה למעלה Go down

WFL עונה 1 פרק 1 - קארד
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» WFL עונה 1 - חוקים ורוסטר.