Wrestling Fantasy League
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Wrestling Fantasy League

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

אישור התייצבות לפרק הראשון

Go down 
+6
ApexPredator
Sawyer
Royfux
Johnnymagor
KOD14
DolevH
10 posters
מחברהודעה
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

אישור התייצבות לפרק הראשון Empty
הודעהנושא: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/5/2015, 10:49

שלום לכולם, אני שמח לראות שיש כמות כזאת יפה של רשומים עוד לפני שבכלל התחלנו.
כדי שבאמת נהנה וכדי שהעסק הזה יצליח, צריכים אנשים רציניים שבאמת רוצים לחוות את ההנאה של המשחק הזה.
בשביל למנוע תקלות עתידיות כבר בתוכנית הראשונה, אני רוצה שכל אחד מהרשומים יאשר הגעה לתוכנית ביום ראשון.
למה? כדי לבדוק שאין מישהו שנרשם והתחרט, וכדי לבדוק שאין מישהו שנרשם ולא באמת אכפת לו מה קורה, ובסופו של דבר נראה אותו מתחבר פעם בשבועיים אם בכלל..
אני מחפש אנשים שיתחברו לפחות פעם ביומיים, אפילו אם זה רק להיכנס לבדוק מה קורה ואם יש עדכונים או שינויים.
חלק גדול מהמשחק הזה הוא להראות עניין. אז לצערי ב"מסיבת העיתונאים" שפרסמתי לפני כמה ימים לא היו תגובות רבות. וחבל, כי כשכולם מגיבים ונכנסים לזה אז ההנאה רק מתעצמת.

ולכן, עד יום ראשון בבוקר אני מבקש מכל אחד מהמשתתפים (מלבד כריס ג'ריקו) לאשר את הגעתכם לתוכנית בשם המתאבק שלכם בצורת סטוריליין. למשל:
"טריפל אייץ' מאשר בחשבון הטוויטר שלו שהוא יופיע בתוכנית הראשונה של WFL"

מי שלא יאשר את הגעתו לתוכנית עד ראשון, לא יופיע בפרק. ואם אראה חוסר עניין מאותם אנשים.. אז פשוט אמצא מחליפים.

* דבר אחרון, הגעתי להחלטה שהקרבות ייערכו בימי שישי, בשעות שאגיד לכם מראש. למי שיש בעיה עם היום הזה שיפנה אלי בפרטי

תודה לכולכם וסוף שבוע מצוין Smile

נערך לאחרונה על-ידי DolevH בתאריך 2/7/2015, 12:56, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
KOD14
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
KOD14

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/5/2015, 20:45

היי, אני מאשר את השתתפותי בפרק הראשון. הנה הפרומו של "אל סינייסטרו" ריי ונדטה:

טריפל אייץ' יושב במשרד שלו ועובר על ניירת כאשר הטלפון על שולחנו מצלצל. טריפל אייץ' מרים את השפורפרת. "כן?" הוא עונה. "סלח לי מר הלמסלי" נשמע קולה של המזכירה "אבל הרכש החדש הגיע והוא מחכה להיפגש איתך על חתימת החוזה."
"תכניסי אותו." אומר טריפל אייץ' בחיוך. כעבור כמה דקות נכנס למשרד בחור צעיר לבוש בחולצת כפתורים אדומה, ג'ינס שחורים, נעליים שחורות מצוחצחות ומעיל עור שחור. על ראשו כובע פדורה שחור עם נוצה אדומה, על עיניו משקפי שמש אדומים והוא עונד שרשרת חרוזים שחורים. שיערו אדום, עורו שזוף ועל פניו מרוח חיוך יהיר. לצידו עומדת בחורה צעירה בערך בת 25, שיערה שתני, עיניה ירוקות וגודולות, שפתיה שופעות ושמלה אדומה מכסה את גופה החטוב. טריפל אייץ' מחייך: "אז אתה ריי ונדטה. שמעתי עליך הרבה דברים טובים, אומרים שמבחן הקבלה שלך היה מעניין."
"אכן כן." עונה הבחור הצעיר בקול רך עם מבטא לטיני כבד "ואני שמעתי הרררבה דברררים טובים על הארררגון שלך. אני בעיקררר שמחתי לשמוע שאתם לא הולכים לעשות משחקי ילדים." הוא מחייך חיוך טיפה נבזי.
טריפל אייץ' מחייך ומסתכל על הבחורה שלא הורידה את עיניה מריי ונדטה. "מה הקטע שלה?" הוא שואל.
"מה? אה כן, היא היועצת העסקית שלי, היא באה כדי לררראות שהחוזה שלי תקין ושלא יצוצו שום בעיות חמורררות כלשהן."
"אני חושב שאתה וה...אהמ שותפה העסקית שלך, תראו שהחוזה תקין." הטריפל אייץ' משיב בתמיהה קלה בעודו מחליק את החוזה לכיוונו של ריי. ריי מרים את החוזה ונותן אותו לבחורה. היא מעיינת בו בעומק רב, נראה שהיא מתעמקת בכל פרט קטן. כעבור פרק זמן שלטריפל אייץ' נראה כמו נצח הבחורה מחזירה את החוזה לשולחן. "טודו פרסיה אסתר ביין (הכל נראה תקין)." היא אומרת לריי בספרדית).
"אסטס סגורו מי הרמוסה (את בטוחה יפה שלי?)" שואל ריי.
"סי." עונה הבחורה בחיוך מוקסם.
"בואנו." אומר ריי בחיוך וחותם על החוזה. טריפל אייץ' נראה מבולבל, נראה שהיחסים בין ריי לבחורה טיפה יותר מ"עסקיים". ריי מחליק את החוזה לכיוונו של טריפל אייץ'. "תפתח את השמפניה אסה, כרררגע חתמת על החוזה שיבטיח לך ולמעררריצים חוויה בלתי נשכחת!" אומר ריי בחיוך עקום, טיפה מזכיר את אדי גררו.
"אני שמח לשמוע." אומר טריפל אייץ' בחיוך ולוחץ את ידו של ריי "בקרוב מאוד כולם יכירו את 'אל סינייסטרו' ריי ונדטה, אתה תהיה כוכב על אצלי."
"אני לא מצפה לפחות מזה. נחמד לעשות איתך עסקים סניוררר הלמסלי." אומר ריי בגיחוך זדוני. "צ'יקה." הוא פונה לבחורה ומסמן לה לבוא איתו. ברגע שהם יוצאים טריפל אייץ' ממלמל לעצמו "ובכן...זה היה משהו."
חזרה למעלה Go down
Johnnymagor
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
Johnnymagor

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/5/2015, 21:35

john morrison approve his appearence in WFL first episode
few words from john :
its going to be awsome . just wait for it !
חזרה למעלה Go down
Royfux
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/5/2015, 22:12

The rumors say that I Brock lesnar will take part at the first episode of WFL...
I wanna to put an end to the rumors by saying that I'm gonna take part !!!!
 And like everything I did until now I'm gonna  conquer WFL!

נערך לאחרונה על-ידי Royfux בתאריך 2/6/2015, 22:27, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Sawyer
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
Sawyer

מספר הודעות : 6

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/6/2015, 08:30

JDF צייץ בטוויטר:

ציטוט :
לא יכול לחכות לראות את כל המעריצים שלי בראשון. תודה רבה לכלכם על התמיכה, אני אוהב כל אחד ואחת מכם!

-JDF
חזרה למעלה Go down
https://pwfl.forumisrael.net
ApexPredator
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
ApexPredator

מספר הודעות : 4

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/7/2015, 11:34

8/2/15 - Someones gonna gets an RKO.

The Viper is on his way to WFL.

#inmyveins
חזרה למעלה Go down
אדם רבינוביץ
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
אדם רבינוביץ

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/7/2015, 13:17

You are going to see me because THE CHAMP IS HEREEEEEE
John cena is coming to WFL and he's bring ruthless aggression with him.
חזרה למעלה Go down
CM_PUNK
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
CM_PUNK

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/7/2015, 20:22

CM Punk צייץ בטוויטר:
CM Punk is now in Texas, maybe you will to see the best in the world in action.
אישור התייצבות לפרק הראשון Cm_punk___there_s_only_one_best_in_the_world__big__by_mr_igfx-d6tpgrz
חזרה למעלה Go down
Kevin Steen
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
Kevin Steen

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/7/2015, 22:33

:Breaking news
ROH's biggest star Kevin Steen finished his contract with them, and we would like to announce that Kevin Steen signed in the organization of..... Triple H and probably we will see him perform in their first episode tomorrow!!l
חזרה למעלה Go down
siv96an
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
siv96an

הודעהנושא: Re: אישור התייצבות לפרק הראשון   אישור התייצבות לפרק הראשון Empty2/8/2015, 00:23

The finishir said

אני כבר לא יכול לחכות לראות את כל המעריצים ותתכוננו כי לסיום כמוני עוד לא ראיתם נתראה בראשון
חזרה למעלה Go down

אישור התייצבות לפרק הראשון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1