Wrestling Fantasy League
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Wrestling Fantasy League

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון

Go down 
3 posters
מחברהודעה
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty
הודעהנושא: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/8/2015, 05:55

רשימת חוקים:

* הקרב ייערך ביום חמישי בשעה 8:00 בערב. עליכם להיות מחוברים לצ'ט של הפורום בשעה הזאת. במידה ויש לכם בעיה להגיע לקרב שלכם באותו יום, עליכם האחריות לתאם איתי ועם שאר המשתתפים בקרב שלכם זמן נוח לביצוע הקרב.
* הפרומואים חייבים להיות לפני הקרב.
* אסור לבצע יותר מפרומו אחד ברצף.
* בזמן קרב, כל אחד רשאי לשלוח רק הודעה אחת בין מהלך שאני קובע. מספר הפעולות שאתם יכולים לרשום לא מוגבל, רק תקחו בחשבון שככל שתבצעו יותר כך הסיכויים שתצליחו לבצע אותם ייקטנו.
* מי שישלח בקרבות הודעות ספאם יפסיד טכנית. בנוסף, כל תלונה, איום, או קללה על תוצאות הקרבות או כלפי המשתתפים האחרים עלולה לגרום לעונשים ואפילו לסילוק מהארגון, בהתאם לשיקולים שלי.
* בין פעולה לפעולה, אם מישהו יגיב לאט מדי פשוט לא נחכה לתגובה שלו. קרב לא אמור לקחת יותר מ30-40 דק', אף אחד לא ירצה שזה יימרח למעל שעה רק בגלל שמישהו עסוק בדברים אחרים תוך כדי.
* בביצוע הפרומואים ניתן להשתמש בדברים שקרו בWWE כדי להלל את עצמכם או לרדת על היריבים שלכם, אך רק בתנאי שעברו שבועיים מאותו אירוע\פרק. סעיף זה הוא למען מניעת ספוילרים.
* בביצוע הפרומואים אסור להשתמש בדמות של מישהו אחר. אסור לדבר בשמה, אסור להתנהג בשמה, וכמובן שאסור לריב איתה. הפרומואים צריכים להיות נקיים מבחינתכם, כל שאר הדבר שקורים מסביב הם דברים שאני מוסיף במידת הצורך. כמובן שמותר להשתמש בקהל ובתגובותיו.
* ביצוע הפרומואים הם בעברית בלבד. מותר להשתמש בשפה אחרת רק במצב שאתם מצטטים משפט מוכר מעולם ההיאבקות, שמבינים אותו רק באנגלית (או שפה אחרת) או נשמע רע מדי בעברית.

* כל אחד מכם צריך לבצע פרומו אחד לפחות.

נערך לאחרונה על-ידי DolevH בתאריך 2/9/2015, 01:05, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
KOD14
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
KOD14

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/8/2015, 12:52

* בחדר אדום ואפלולי למדי ריי ונדטה יושב על כיסא מלכות כאשר הוא מוקף ב-8 בחורות יפות, 7 מהן לבושות בחולצות עם כתובת של אחד מ-7 החטאים מהנצרות רשומים בספרדית והאחרונה לבושה בשמלת ערב אדומה. ריי עצמו לובש מעיל טרנץ' אדום, כסוף ושחור, כובע מוסקיטרים שחור עם נוצה אדומה, מכנסי היאבקות בצבע ארגמן עם קישוטים כסופים ולצווארו שרשרת של חרוזים שחורים. שערו של ריי צבוע באדום ועל עיניו משקפי שמש אדומים. מתחת למעיל הוא לובש חולצה שחורה עם ציור של שטן ויודיו עטופות בתחבושות לקרב. ריי מתחיל לדבר וקולו רך עם מבטא ספרדי כבד*

אומרררים שהאל סולח על כל דבררר. אני מעולם לא האמנתי בכך. מאיפה שאני בא, אין אלוהים שסולח. היחיד שעליו אתה יכול להסתמך זה על עצמך ועל הכישורררים שלך. קחו אותי לדוגמה. אתם רררואים את הנשים שמקיפות אותי כאן, מביטות בי במבטים כל כך אוהבים *הנשים מצחקקות ונראה שהן מווקסמות מקולו ודיבורו של ריי* זה לא סתם ככה. זה כי הן רררואות כמה כוח יש לי, הן רררואות את היצוררר שאני באמת תחת מעטפת הבשררר היפהפייה הזו. *הוא מלטף את לחיו בעדינות* אני חזק יותררר מכל אל ומלאך שהפיקציה האנושית יכולה להמציא. אני יצוררר שלם שאף אחד לא יכול להתעלות עליו וגם כאשררר אני נופל אני גורר את היררריב שלי איתי לשאול תחתיות. וזה מקור כוחי והנשק שלי כנגד העולם. וב-BREAKOUT אני מתכנן לנצל את מלוא כוחי כדי לנצח באילימיניישן צ'יימבררר. אך לפני כן עומדים בפניי שני מכשולים שעליי להתגבררר עליהם: ז'ון מוררריסון וחסון דוד פרררנק. מוררריסון הוא מתאבק טוב, אין בכך ספק וממש כמוני הוא התברררך במעטפת בשררר יפהפייה. ההבדל בינינו הוא שתחת מעטפת הבשררר שלו, ז'ון מוריסון הוא רררק אדם, אני לעומת זאת יותררר מסתם אדם, אני אל סינייסטרררו, אני המפתה האל מותי, אני השטן ממחיקו, יצוררר כה חזק ואיום שאפילו ישו הרררטיב במכנסיים למראהו וזה מה שיביא למפלתך מוררריסון. בנוגע לחסון דוד פרררנק, אתה חושב שרררק מכיוון שהיית פאווררר ררריינג'ררר פופולארררי ורררק מכיוון שעשית קצת MMA זה הופך אותך למשהו מיוחד? זה חמוד כמה אתה שוגה באשליות, צררריך טיפה יותר מכמה בעיטות ואגרררופים כדי להפיל אותי, צררריך צבא של מלאכים, משהו שלך אין חסון. שורררה תחתונה, בסוף הקרררב אני אעמוד איתן, אכנס לאלימיניישן צ'יימבררר ומשם אעלה לגדולות, בזמן שאתם תשתחוו בפניי ותסגדו לאדמה שעליה אני דורררך. עד אז *ריי מסיר את משקפיו וחושף את עיניו האדומות* נוס וומוס אן אל אינפיירררנו פנדחוס (נתראה בגהינום בני זו*ות). *ריי מתחיל לצחקק כמו מטורף*
חזרה למעלה Go down
DolevH
COO
DolevH

הודעהנושא: Re: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/9/2015, 01:05

עדכון: זמן הקרב שונה לשעה 8 בערב ביום חמישי.
חזרה למעלה Go down
KOD14
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
KOD14

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/10/2015, 23:46

Where the in the blue hell are the promos?
חזרה למעלה Go down
DolevH
COO
DolevH

הודעהנושא: Re: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/11/2015, 01:09

בלי תגובות מיותרות בבקשה. יש להם עד זמן הקרב לפרסם את הפרומואים.
חזרה למעלה Go down
Johnnymagor
מתאבק מתחיל
מתאבק מתחיל
Johnnymagor

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון   ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון Empty2/11/2015, 13:55

עוד סרטון עולה לטוויטר של מוריסון בתגובה לקרב הקרוב באירוע הראשון ב WFL
ג'ון : האירוע הראשון של ה WFL יהיה אירוע שאף אחד מכם לא צפה בו , אירוע שבו אני הולך להתעלל בריי ו ב JDF כבן האנוש לדבריו של ריי , כבן האנוש הכי מדהים עלי אדמות הייתי מצפה מה-COO של הWFL למשהו יותר מאתגר , אבל קודם להראות לו שה TRIPLE THREAT MATCH לא מהווה עלי איום , מתנה קטנה בשבילכם ;ׂׂ)

יוצא מהאולם בריצת פרארקור מהסרטים Smile

חזרה למעלה Go down

ריי ונדטה נגד JDF נגד ג'ון מוריסון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» הרשמה לWFL