Wrestling Fantasy League
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
Wrestling Fantasy League

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

WFL - מה זה?

Go down 
מחברהודעה
DolevH
COO
DolevH

מספר הודעות : 13

WFL - מה זה? Empty
הודעהנושא: WFL - מה זה?   WFL - מה זה? Empty2/1/2015, 16:48

שלום וברוכים הבאים לארגון ההיאבקות"WFL", או בשמו המלא "Wrestling Fantasy League".
כאן אסביר במפורט מהי ליגת הפנטזיה של היאבקות, ובנוסף אסביר איך הליגה הזאת שונה משאר הליגות ששיחקתם בהם עד היום.

ליגת הפנטזיה של היאבקות היא ארגון שבה כל אחד מן המשתתפים בוחר מתאבק קיים\יוצר מתאבק חדש, כאשר התפקיד שלכם הוא לשחק את הדמות על הצד הטוב ביותר.

איך עושים את זה? פרומואים.
מנהל הארגון מפרסם רשימת קרבות, ולמשתתפים יש פרק זמן מסוים שבו הם צריכים להכין פרומו (או יותר, תלוי בחשיבות הקרב) שבו אתם מדברים, מפרטים כל פרט באולם (כולל התגובות מצד הקהל) כאשר זה אמור להיצמד לדמות שאליה בחרתם בצורה הטובה והמושקעת ביותר מבחינתכם. בנוסף, מותר לכם להכין פרומו כתגובה לפרומו של היריב שלכם.
כמובן, אין הגבלה על כמות הפרומואים שאתם מכינים. אך זכרו, עדיף איכות על כמות.

איך מנצחים?
כאשר הזמן שניתן לכם להכין פרומואים מגיע לקיצו, המנהל של הארגון קורא אותם ומכין קרב בראש. התוצאה של הקרב תקבע לפי איכות הפרומואים של המשתתפים. במילים פשוטות מי שהכין את הפרומואים הטובים ביותר ינצח. (כמובן שהמנהל יכול לעשות משהו אחר אם הוא רוצה לבנות עלילה מסוימת)
לאחר שהמנהל מסיים להכין את כל הקרבות הוא מפרסם את התוכנית במלואה, ואז מפרסם רשימת קרבות חדשה לתוכנית הבאה.

מה שונה הארגון הזה משאר הארגונים?
השוני הגדול הוא, שבנוסף לפרומואים יהיו גם קרבות. אנחנו נקבע מועד שיהיה נוח למשתתפים, ופשוט ננהל קרבות כאשר המנהל ישפוט אותם.

איך מתנהל קרב?
אנחנו נבצע את הקרבות דרך האתר "watch2gether", הכתובת המדויקת שלו היא https://www.watch2gether.com/ , אני אשלח לכם קישור ב"נושא" של הפרומואים שלכם עם השעה שנקבעה מראש לקרב על ידי ושאר המשתתפים, אתם תיכנסו לשם ושם נבצע את הקרב. לחילופין, ניתן לבצע את הקרב בצ'ט של הפורום.
במצב של קרב כדי שזה ירוץ ולא נמשוך כל קרב במשך שעה צריך לשמור על שקט ולא לכתוב דברים מעבר למה שצריך. כמובן שמי שירצה לצפות בקרב יכול, בתנאי שיישאר בשקט (אחרת יורחק מהשיחה).

הקרבות יתנהלו בתורים. הכוונה היא שכל אחד בתורו ינסה לבצע מהלך מסוים, ואני לפי ההגיון (מזווית עין שלי) ולפי הפרומואים שהכנתם, אחליט על המהלכים ועל תוצאת הקרב.
לדוגמה (תחילת קרב):
בטיסטה: אני מתחיל לחנוק את ג'ון סינה
ג'ון סינה: אני עושה FU על בטיסטה
אני: בטיסטה מתחיל לנעול את סינה עם סליפר הולד

למה? כי לא הגיוני שעל תחילת קרב יהיה FU, גם אם סינה היה עושה פרומואים טובים יותר זה עדיין לא הגיוני. בנוסף, פרומואים טובים יותר מיריביכם נותנים לכם רק 40% ניצחון. הקרב עצמו הוא 50%, ו10% הם תנאיי הקרב. מה הכוונה?
אם זה קרב על אליפות, האלוף יקבל את ה10% יתרון באופן אוטומטי.
אם המתאבק עייף, הוא יפסיד את ה10%.
אם זה קרב הכנעות בין קורט אנגל לריי מיסטיריו, לאנגל יהיה 10% כי לריי מיסטיריו אין הכנעות ברמה גבוהה.
חשוב לציין שבמצבים מסוימים אף אחד מהמתאבקים לא יקבל 10% יתרון.

כמובן מי שלא יכין את הפרומואים המינימליים המתבקשים, יפסיד באופן אוטומטי, ואם הדבר יקרה בקצב שיגרום לי להבין שהמשתתף לא מספיק רציני, הוא "יפוטר" או יוחלף על ידי מישהו אחר שירצה להמשיך עם המתאבק (כנ"ל לגבי הקרבות עצמם.)
בנוסף, לא בכל קרב תתבקשו לתת פרומואים. בעיקרון המנהל יבקש את זה רק ממיין אבנטרים או מיד קארדרים שההנהלה רוצה לקדם.

אם אני עסוק השבוע כי אני טס לחו"ל\לימודים\צבא וכו', מה לעשות?
אין שום בעיה. תודיעו לי, ואדע לא להכניס אותכם באותו שבוע לפרק, או שאבקש ממכם רק לתת פרומו בלי שום קרב.

איזה מתאבקים מותר לי לבחור?
בשביל ההגינות, צריך מתאבקים שכולם מכירים. לכן, רק מתאבקים מהWWE או מתאבקי עבר של הWWE (אלא אם זה מישהו יוצא דופן שבאמת כולם מכירים). במידה ואתם בוחרים ליצור מתאבק, אתם יכולים לבחור לו את הגימיק, 2 פייבוריטים, 2 פינישרים, סגנון קרב, היל\פייס (טוב\רע) ומבנה גוף.

לכל שאלה או בעיה כמובן שאפשר לפנות אלי בפרטי, ואשמח לעזור.
בהצלחה!
חזרה למעלה Go down

WFL - מה זה?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1